ابهر کابل

آبتین کابل نماینده رسمی فروش سیم و کابل ابهر

تاریخچه مجموعه سیم و کابل ابهر

این کارخانه در سال 1372 و با هدف خودکفایی در زمینه تولید سیم و کابل در ایران تاسیس شد. از سالهای 75 تا 77 این مجموعه موفق به تولید کابل های مورد استفاده در صنعت نفت، کابل های فشار ضعیف با عایق XLPE ، کابل های کم دود و بدون هالوژن و همچنین کابل های ضد آتش شد. همچنین در طی این سالها موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9000 و تاییدیه kema هلند، تاییدیه warrington fire research از انگلستان شد.

در ادامه در سالهای 79 و 80 کابل ابهر نخستین خط تولید کابل های عایق silicon برای محیط های خورنده و همچنین با درجه حرارت بالا را راه اندازی کرد و طراحی و تولید کابل تخت و کابل های روشنایی باند فرودگاه را به تحقق رساند.

پس از سال 1380 این شرکت بارها به عنوان صادر کننده برتر سیم و کابل های مختلف به چندین کشور دنیا شناخته شد و در طی این سال ها چندین خط تولید برای سیم و کابل های جدید راه اندازی کرد که بارها هم به عنوان تولید کننده برتر لقب گرفت.

برای دریافت مشاوره خرید و اطلاع از قیمت روز محصولات با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره ثابت

شماره ثابت

شماره همراه

محصولات سیم و کابل ابهر

شعار این مجموعه نوآوری، بهینه سازی و آینده نگری است که موجب ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان می شود. کمپانی ابهر کابل قابلیت تولید محصولات خود در هر ابعاد و اندازه و با هر ولتاژی را داراست و همین امر موجب استفاده از محصولات این مجموعه در پروژه های توسعه یافته گوناگونی شده است. از جمله محصولات ابهر کابل می توان به :

  • انواع کابل های فشار ضعیف، فشار متوسط، فشار قوی و فوق فشار قوی
  • کابل ابزار دقیق
  • کابل های خود نگهدار
  • سیم و کابل ساختمانی

اشاره کرد. سیم و کابل های ابهر کابل قابل استفاده در انواع پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی، تاسیسات انرژی های تجدید پذیر، حمل و نقل ، صنعت ساختمان می باشد.

خوشبختانه مجموعه کابل ابهر از مدرن ترین آزمایشگاه ها و تجهیزات برای تولید محصولات خود استفاده میکند و همین امر موجب به روز بودن محصولات تولیدی این گروه بوده تا جایی که می توان محصولات سیم و کابل ابهر را با رقبای خارجی خود مقایسه کرد.

این آزمایشگاه ها که از بهترین ها در سطح خاورمیانه می باشد، توانایی آزمایش سیم و کابل تا ولتاژ 2800 کیلو ولت را داراست و به صورت تخصصی بر روی این موارد آزمایش های خود را انجام می دهد:

  • آزمایشگاه مخصوص برای کابل های فشار قوی و فوق فشار قوی برای تضمین کیفیت محصول نهایی
  • آزمایش الکتریکی برای محصولات ولتاژ پایین
  • آزمایشگاه تست آتش بر روی کابل ها
  • تجزیه و تحلیل مواد شیمیایی و پلیمری محصول نهایی
 
کارخانه کابل ابهر

تعهدات مجموعه سیم و کابل ابهر

کابل‌های ما برای تامین انرژی مورد نیاز پروژه‌های توسعه یافته مورد استفاده قرار می‌گیرند.
تمرکز ما بر نوآوری، بهینه سازی و آینده نگری، موجب ارائه خدمات متنوع و جامع به مشتریان شده است. 
در هر اندازه و هر ابعادی، ما اینجا هستیم تا موفقیت پروژه شما را تضمین نماییم.