برند سیم و کابل راد افشان بیش از بیست سال در زمینه تولید و عرضه سیم و کابل تجربه دارد. سیم و کابل جزء اصلی‌ترین تجهیزات صنعت برق محسوب می‌شود. البته این محصولات تنوع بالایی دارند و انواع و اقسام آن‌ها با ویژگی‌های منحصر به‌فرد و کارایی خاص خود پس از تولید در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. با اینکه شرکت‌های زیادی در زمینه تولید محصولات صنعت برق فعالیت دارند اما بدیهی است که همه آنها کیفیت مناسبی را ارائه نمی‌دهند. به همین دلیل بهتر است به جای محصولات متفرقه، تولیدات یک برند شناخته شده را تهیه کنید.

نواع سیم و کابل راد افشان

معرفی برند سیم و کابل راد افشان

برند سیم و کابل راد افشان همانطور که از نامش پیدا است، یکی از تولیدکنندگان انواع سیم و کابل است. این تولید کننده فعالیت خود را از سال 1376 آغاز نموده و با ارائه محصولات مرغوب و باکیفیت در جلب رضایت مصرف‌کنندگان موفق عمل کرد. طی مدت زمان کوتاهی این برند شناخته شد و محبوبیت زیادی پیدا کرد. در حال حاضر برند راد افشان انواع سیم و کابل را طبق استانداردهای ملی و بین المللی و با مواد اولیه درجه یک و مرغوب تولید و عرضه می‌کند. البته خوب است بدانید که محصولات این مجموعه با کد ده رقمی استاندارد ارائه می‌شوند.

این برند نمایندگی‌های متعددی در سطح شهر تهران دارد که می‌توانید محصولات مورد نظر خود را از طریق این عرضه‌کنندگان تهیه کنید. با این حال از آنجایی که سیم و کابل مدل‌‌های مختلفی دارند بهتر است ابتدا محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس اقدام به خرید و تهیه محصول کنید. البته اگر اطلاعات کافی در مورد ویژگی‌های محصولات ندارید می‌توانید از کارشناسان فروش کمک بگیرید تا با آگاهی بیشتری سیم یا کابل مناسب را انتخاب کنید.

محصولات برند سیم و کابل راد افشان

تولیدات برند سیم و کابل راد افشان به دو گروه تخت و گرد تقسیم‌بندی می‌شوند. محصولات این برند شامل موارد زیر می‌شوند:

  • سیم و کابل افشان
  • سیم و کابل نیمه افشان
  • سیم و کابل خشک
  • سیم و کابل فشار ضعیف
  • سیم و کابل فشار قوی
  • سیم و کابل مخابراتی و شبکه

از آنجایی که هر محصول تنها از یک رنج جریان خاص پشتیبانی می‌کند، حتماً هنگام خرید سیم و کابل به میزان جریان عبوری، روکش کابل، جنس هادی، نمره سیم و… دقت داشته باشید. اهمیت این موضوع به این دلیل است که اگر جریان ورودی بیشتر از حد مجاز باشد، احتمال وقوع حادثه وجود خواهد داشت. بی‌توجهی به این مسئله می‌تواند علاوه بر زیان مالی، خطر جانی نیز به دنبال داشته باشد.

برند سیم و کابل راد افشان یکی از تولیدکنندگان انواع سیم و کابل افشان، نیمه افشان، خشک، فشار ضعیف و… است. این برند معتبر با بیش از بیست سال سابقه در این حوزه در حال حاضر چندین نمایندگی در شهر تهران دارد. اگر قصد خرید سیم و کابل را دارید حتما در انتخاب نوع آن دقت کنید و مواردی مانند جنس هادی، نمره سیم، میزان جریان عبوری را در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید برای اطمینان خاطر با مشاور فروش مشورت کنید تا محصول را دقیقا با توجه به نوع کاربرد مد نظر خریداری نمایید.

سیم و کابل روکش دار راد افشان

استفاده از کابل افشان گزینه مناسب تری برای پمپهای آب می باشد.

کابل افشان دارای انعطاف پذیری و اتصالات متحرک است ولی گزینه عالی برای تاسیسات ساختمانی و صنعتی محسوب می‌ شود.

برای ارسال اطلاعات در فواصل طولانی استفاده از کابل مفتولی بسیار پرکاربرد و مقرون به صرفه است.